صادرات

شرکت پارس ساعی با تجربه همکاری کمپانی های ایتالیایی و واردات محصولات Reyton که که کیفیت بالا شناخته می شوند و کمتر کسی را می توان یافت که نام آن را نشنیده باشد؛ کارخانه ای با زیربنای 26/500 متری ساخت تا با همکاری و تحت لیسانس کمپانی مادر، تولید و پخش محصولات در خاورمیانه را برعهده گیرد.

از نظر استراتژیک، جایگاه ایران در منطقه ای با ظرفیت بالای مصرف آرایشی و بهداشتی واقع شده است. با توجه به تولید محصول در حد اروپا و اخذ مدارک لازم برای صادرات، امکان ارسال به کشورهای دیگر برای ما امری راحت می باشد. نقطه قوت شرکت پارس ساعی بعد از تکیه بر تکنولوژی، فرمولاسیون و خطوط تولید، به روز بودن و تامین نیاز هر روزه بر اساس تغییر سلیقه و نیاز مصرف کننده است.

شرکت پارس ساعی، بر اساس GMP اروپا، استانداردهای CE اروپا و مطابق با مقررات سازمان غذا و دارو ساخت و بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی را انجام می دهد و گواهینامه ایزو iso22716 را داراست.

پارس ساعی عرضه کننده بیش از 50 قلم محصول آرایشی و بهداشتی، اعم از انواع رنگ مو، محصولات مراقبت از مو، اقلام آرایشی و خوشبوکننده‌ها می باشد. شرکت پارس ساعی امکان صادرات محصولات به کشورهای زیر را دارد.

حوزه ی خلیج فارس

حوزه خلیج فارس

آسیای مرکز

آسیای میانه

شمال آفریقا

شمال آفریقا

برای تماس با ما

یا فرم زیر را پر کنید