محصولات

رنگ مو استایکس
انواع لاک استایکس
اسپری دو فاز استایکس

محصولات استایکس

یکی از برندهای عرضه شده در پارس ساعی، استایکس است. محصولاتی همچون، انواع رنگ، سرم و ماسک مو، لاک ناخن و انواع اسپری در 21 رایحه، از محصولات این برند محسوب می شوند.

رنگ موهای استایکس نیز به لطافت و نرمی شناخته می شوند و لاک های این برند، از مواد اولیه ای با کیفیت بالا تهیه شده و کاور بالایی دارند. این محصول در رنگ های متنوع و برای انواع سلیقه عرضه می شود.

محصولات ریتون

رنگ موی ریتون به براقیت آن شناخته می شود. محصولات ریتون براساس نیاز، برای مصرف معمول و یا استفاده در سالن های آرایشی تولید و عرضه می شوند. این محصولات شامل رنگ مو، اکسیدان، پودر دکلره، ماسک مو و سایر محصولات مرتبط با مو هستند.

ریتون، به کیفیت بالا شناخته می شود و تقاضای بسیار بالایی دارد. تنوع بالای این برند نیاز همه متقاضیان با شرایط متفاوت را برطرف می کند.

سرم کریستال موی استایکس
رنگ موی استایکس
رنگ مو استایکس

محصولات یومی

رنگ موهای یومی، با استفاده از مواد اولیه ایتالیایی و براساس فرمول تهیه شده، تولید می شوند. یومی، محصولات دیگری همچون اکسیدان و لاک نیز عرضه می کند.

بیس و خمیر رنگ لاک های تولیدی پارس ساعی، از کمپانی Fiabila وارد شده و در اینجا به فراخور فصل و مد، ترکیب می شود.

انواع لاک استایکس
اسپری دو فاز استایکس
انواع لاک استایکس
انواع لاک استایکس

محصولات لاروس

یکی دیگر از برندهایی که پارس ساعی عرضه می کند، مربوط به لاروس است. محصولات لاروس، انواع لاک، شامپو و نرم کننده را شامل می شوند. شامپو و نرم کننده های این برند، چهار لیتری بوده و برای مصرف در سالن های آرایشی و بهداشتی مناسب هستند.

مواد اولیه این محصولات از ایتالیا وارد شده و در پارس ساعی، طبق اصول بهداشتی و دقیقا مطابق با فرمول تهیه شده، ترکیب می شوند.

رنگ مو استایکس
رنگ مو استایکس
انواع لاک استایکس

محصولات هوپاد

هوپاد نیز از برندهایی است که پارس ساعی تولید و عرضه می کند. این برند در حال حاضر انواع لاک را در رنگ های متنوع و با کیفیت بالا شامل می شود. مواد اولیه لاک های هوپاد از بالاترین کیفیت بوده و با توجه به استانداردهای موجود ترکیب می شوند.

محصولات بیترلینگ

بیترلینگ، برند آرایشی پارس ساعی است که لوازم آرایشی مانند انواع رژ لب، مداد و خط چشم، مداد ابرو، پنکک و کرم پودر را عرضه می کند.

محصولات آرایشی بیترلینگ کاملا وارداتی بوده و دو کمپانی تامین کننده آنها شون آلمان، B.KOLOR هستند. کمپانی شون، تمامی محصولات مدادی این برند را تامین می کند و کرم های درمانی این برند نیز از کمپانی B.KOLOR تهیه می شوند.

مدادهای بیترلینگ
رژ لب های بیترلینگ
محصولات بیترلینگ