محصولات آرایشی و بهداشتی

پارس ساعی

History

درباره شرکت پارس ساعی

شرکت پارس ساعی در سال 1370 با هدف واردات و تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو و لوازم آرایش، تاسیس شده است. این شرکت با دریافت نمایندگی خاورمیانه، محصولات برند Reyton از کمپانی قدرتمند ایتالیایی Pool Service و پخش و توزیع محصولات این برند در سراسر کشور، موفق به ایجاد 4750 پایگاه فروش شده که شامل 1500 فروشگاه، 2500 آرایشگاه و 700 داروخانه می شود.
1370
پارس ساعی، با تقویت بخش های کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه و پشتیبانی تولید، توانسته گام موثری در راستای ارتقاء کیفیت محصولات آرایشی و مراقبتی با بسته بندی های جدید و زیبا و به کارگیری بهترین مواد اولیه از معتبرترین کمپانی های جهان، بردارد.
1380
مجتمع صنعتی پارس ساعی، به مساحت 27000 متر مربع و در فاز اول دارای سوله ای به مساحت 5500 متر مربع بوده که بر اساس GMP اروپا و استانداردهای روز دنیا ساخته شده و مجهز به ماشین آلات مدرن کارخانجاتی نظیر TGM ،Cosmatic و ..است.
1389
این کارخانه، به تازگی با همکاری شرکای اروپایی خود و با هدف ارائه و تولید محصولات با کیفیت در سطح محصولات روز دنیا، فعالیت بخش تولیدی خود را با تولید لوازم آرایشی و مراقبتی برند BITTERLING و Styx شروع نموده است. محصولات برند استایکس، شامل رنگ مو، اکسیدان و پودرهای دکلره، لاک، شامپو و محصولات مراقبت از مو نظیر انواع ماسک مو، سرم کریستال و... بوده و محصولات برند بیترلینگ در حوزه لوازم آرایش است.
1400

رویکرد و ارزش های پارس ساعی

عرضه محصولات پارس ساعی با استانداردها و سطح کیفی بالا، تاثیر بسیاری بر صنعت زیبایی گذاشته و به یک کمک کننده بسیار مهم برای تغییر در افراد تبدیل شده است.

ما همچنان به ساختن و گسترش این خانه زیبایی ادامه می دهیم و در این راستا بارها خود را به چالش می کشیم تا مرزها را پشت سر بگذاریم. 

رویکرد ما بهبود محصولات موجود و ارائه لوازم زیبایی و مراقبتی جدید با نوآوری است.

ما برای تحقق این اهداف و بهبود کیفیت و کارآمدی، از دانش تخصصی، تجهیزات و بهترین مواد اولیه لازم بهره می بریم و از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده می کنیم.

شرکت ما یک خانواده با ارزش های قوی است که نسبت به محصولاتی که ارائه می کند، بسیار سخت گیر است.

این نشان دهنده میزان احترامی است که ما برای مشتریان خود قائل هستیم و در این راستا تمام تلاش خود را می کنیم.

کارخانه پارس ساعی