مشاوره و فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

ریتون سالن

با توجه به تجربه 17 ساله ما در همکاری با ایتالیا و واردات ریتون، کارخانه پارس ساعی بر آن شد تا با همکاری کمپانی های ایتالیایی مانند Revi Pharma ،Huwell و … به روزترین فرمولاسیون را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا هم کیفیت در سطح استاندارد های بین المللی حفظ شده و هم تنوع بالایی از محصولات عرضه شود.

در عین حال خرید مواد اولیه از مبدا ایتالیا و کمپانی Huwell انجام می شود. این کار موجب تامین نیاز بازار هدف که عرضه یک محصول در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است؛ شود.

علاوه بر این که ما می توانیم فرمولاسیون همه اقلام و محصولات را برای شما تولید کنیم، امکان تولید و پر کردن محصولات با فرمولاسیون شما نیز به صورت ظرفیت خالی تولید وجود دارد و به جهت حفظ اسرار شما و امانت داری ما، قراردادی (خیانت در امانت) عقد خواهد شد.

در عین حال، ما آماده تولید محصولات در انوع گرید های فرمولی برای بازار هدف شما هستیم. به این منظور بر اساس سطح توقع شما و برای تولید یک محصول، فرمولی مناسب خدمتتان ارائه خواهد شد.

خدمات دیگر ما شامل

Group

پارس ساعی از 0 تا 100 پروژه در کنار شما خواهد بود.

مشاوره خطوط تولید آرایشی و بهداشتی

تامین و تجهیز ماشین آلات داخلی و خارجی

طراحی و مشاوره در بسته بندی و پکیج محصولات

مشاوره و خرید مواد اولیه از بهترین تامین کنندگان خارجی

مشاوره ایجاد وبسایت محصولات آرایشی و بهداشتی شما با تیم حرفه ای و مجرب ما

فرمولاسیون منحصر به فرد هر یک از مشتریان ما، امکان رقابت آنها در بازار را ایجاد می کند.

همه محصولات تولیدی پس از تاییدیه در آزمایشگاه، قبل، حین و پس از تولید، توسط آزمایشگاه ما در خصوص تایید سازمان غذا و دارو نیز چک می شوند.

در پایان نیز نمونه محصول تولید شده به کمپانی ما در ایتالیا فرستاده می شود تا به صورت ادواری، کیفیت محصولات چک و تایید شوند. این کار حساسیت ما نسبت به هر بچ تولیدی و چک شدن آن در 3 مرحله را نشان می دهد.

مزیت رقابتی ما نسبت به کمپانی های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی دیگر، این است که روند تست همه محصولات، به صورت کامل انجام شده و با تاییدیه تست پایداری، اقدام به پر کردن محصولات می شود.

دیگر خدمات پارس ساعی:

برای تماس با ما

یا فرم زیر را پر کنید