تولید قراردادی

کارخانه آرایشی و بهداشتی پارس ساعی از سال 1394 تاسیس گردید. نظر به تولید همه اقلام آرایشی و بهداشتی اعم از محصولات رنگ مو و مراقبت از مو، اقلام آرایشی و خوشبوکننده‌ها، تمامی خطوط تولیدی را محیا و پروانه بهره برداری برای تولید بیش از 50 قلم محصول را دریافت نمود.

سیاست پارس ساعی، ارائه محصولاتی با کیفیت بالا در حد رقابت با بهترین کمپانی های جهانی است. پس برآن شد تا با همکاری کمپانی های معروف ایتالیایی و فرانسوی خط تولید خود را تجهیز کند.

خطوط تولید محصولات آرایشی اعم از ریمل، خط چشم، انواع رژلب مایع و جامد از کمپانی معتبر Cosmetic خریداری و اجرا شد.

خطوط تولید رنگ مو با مشاوره کارخانه جات ایتالیایی رنگ مو، طراحی و اجرا شد. همچنین دستگاه پرکن و بسته بندی TGM که به نام ترین دستگاه ها را به سرتاسر جهان صادر می کند، خریداری شده است.

برای تولید اکسیدان برای در نظر گرفتن حجم بالای تولید، دستگاه روتاری تهیه شد تا خط تولید این محصول جوابگوی هر تعدادی باشد.

خطوط تولید لاک نیز با تایید کمپانی Fiabila، توانایی تولید همزمان لاک براق،مات، گلیتر و تاپ کد را دارد.

خطوط پرکن محصولات مراقبت از مو اعم از همه انواع شامپو، ماسک و کرم مو، شیر مو، روغن ها، سرم ها، اسپری دوفاز و … انواع دستگاه پر کن برای هر یک از این محصولات را داراست.
دستگاه های تولیدی بر اساس نوع و مدل، با هموژنایزر و بدون آن، توانایی ساخت همه اقلام مراقبتی را دارند.

محصولات استایل مو مانند رژ مو، تافت و چسب مو را شامل می شود. نظر به تکمیل خطوط تولید برای خوش بو کننده ها، خط تولید محصولات گازی تکمیل گردید و سرمایه گذاری عظیمی در این بخش صورت گرفت تا کیفیت کاملا احساس شود.

مخازن فیلتراسیون مجدد گاز، مزیت رقابتی ما با وجود خرید گاز شیرین بدون بو از بهترین تولیدکنندگان است. با این حال ما مجدد گاز را در 6 مرحله خالص سازی می کنیم.

دارای مخزنی از الکل طبی، با ظرفیت بالا برای تولید بیشتر و خرید اسانس از معتبرترین کمپانی های اسانس فرانسه همچون Luzi ،Firmenich و sfa .

کارخانه پارس ساعی در بازدید سالیانه PRPS، امتیاز A+ را داراست و از 1000 امتیاز، 980 کلمه را کسب کرده است. 

پارس ساعی واحد نمونه کشوری سازمان غذا و دارو می باشد و در کمترین زمان ممکن مجوزهای مورد نیاز را اخذ می کند.

تیم طراحی ما،همیشه آماده طراحی به روز و جذاب، به فراخور سلیقه مشتری می باشد.

تیم حقوقی ما نیز آماده ثبت علائم تجاری گرد آرایشی و بهداشتی می باشد.

تیم بازرگانی پارس ساعی، به منظور اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی، تامین کلیه مواد اولیه را از کمپانی ایتالیایی Huwell انجام داده تا کیفیت محصول به تایید این کمپانی برسد.

در تمام طول همکاری، ما پذیرای شما در کارخانه هستیم تا از صفر تا صد مراحل تولید اطمینان حاصل کنید و هر مرحله به صورت گزارش دهی آزمایشات، به سمع و نظر شما می رسد.

شرکت پارس ساعی

به غیر از آزمایشگاه تجهیز کارخانه، 3 آزمایشگاه دیگر ما برای تایید غذا و دارو، محصول را تست می کنند. کارخانه پارس ساعی مجهز به 3 آزمایشگاه فیزیک،شیمیایی و میکروبی، با همه دستگاه های مورد نیاز می باشد.

حتی در امر تامین ظروف بسته بندی، چاپ و لیبل نیز امکان راهنمایی وجود دارد. به این ترتیب، امکان تهیه این اقلام از تامین کننده های به نام، با کیفیت بالا و در کمترین قیمت وجود دارد.

یکی از نقاط قوت کارخانه پارس ساعی، تصفیه آب در حد آب مقطر است. با وجود اینکه لوکیشن کارخانه در نقطه کویری با TPS 2600 قرار دارد، سرمایه گذاری سنگینی برای تصفیه آب اعم از فیلتر و فیلترمیکروبی و … صورت گرفته است و با خیال راحت می توان آب خروجی را برای سرم و آب مقطر مصرف کرد.

هدف ما جمع آوری همه امکانات،افراد متخصص و توانمندی ها، برای تولید محصولی در خور هم وطنان و مناسب برای صادرات و کسب درآمد ارزی می باشد.

اقلام تولیدی کارخانه پارس ساعی به شرح زیر است:

انواع ویتامین و املاح معدنی به شکل پماد، کرم و ژل

انواع شامپو ها اعم از با سولفات و بدون سولفات

خوشبو کننده محیط به شکل اسپری

محصولات و فراورده های آرایشی پوست

محصولات و فراورده های بهداشتی صورت و بدن

ژل و ویتامینه

ژل مرطوب کننده

ریمل

فراورده های ارایش لب

انواع لاک ناخن

ضد عرق(اسپری)

اسپری های خوشبو کننده بدن

درخشان کننده موی سر

لوسیون فر کننده

حالت دهنده مو(ژل مو)

بی رنگ کننده مو

کرم تقویت کننده و حالت دهنده موی سر

رنگ مو (شیمیایی)

رنگ مو(گیاهی)

روغن موی سر

واکس مو

لوسیون صاف کننده مو

موس مو

سرم مو

کرم صاف کننده مو

اسپری مو(تافت مو)

ماسک مو انواع با آبکشی و بدون آبکشی

چسب مو

امکان تولید تمام اقلام فوق برای ما مهیاست در صورت نیاز به محصولی که در لیست موجود نبود، برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر تمام محصولات فوق که امکان تولید و پر کردن آنها در کارخانه پارس ساعی مهیاست، شما می توانید از ظرفیت خالی کارخانه برای پر کردن محصولات (بالک) خود نیز استفاده کنید.

دیگر خدمات پارس ساعی:

برای تماس با ما

یا فرم زیر را پر کنید