مواد و بسته بندی

در سال های اخیر، متاسفانه به دلیل ورود مواد و لوازم آرایش بی کیفیت، حساسیت و آلرژی های پوست و موی افراد چندین برابر شده است، به همین خاطر اکثر مردم به استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی با پایه گیاهی روی آورده اند. پارس ساعی نیز در همین راستا، بیش از پیش می کوشد تا با بهره گیری از مواد طبیعی و خواص مفید گیاهان مختلف در محصولات خود، سلامتی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورد و عوارض ناشی از مواد شیمیایی را به حداقل برساند. تقریبا تمامی تولیدات برندهای زیر مجموعه شرکت پارس ساعی، با ویتامین ها و پروتئین های گیاهی غنی شده اند و عاری از هرگونه مواد سمی و شیمایی مضر هستند. در نتیجه مردم می توانند با خاطری آسوده از آن استفاده کنند.

در پارس ساعی علاوه بر اهمیت فوق العاده ای که به کیفیت محصولات داده می شود، به نوع بسته بندی و مواد به کار رفته در قالب ها و بطری های حاوی محصولات نیز توجه ویژه ای می شود و تمام تیوپ ها، بطری ها و به طور کلی بسته بندی محصولات تولید شده در هلدینگ پارس ساعی، با بررسی های مکرر در آزمایشگاه های پیشرفته و وسواس و سخت گیری علمی و دقیق، انتخاب و تولید می شوند تا از کوچکترین تغییر شیمیایی و اختلال کیفیت محصول در اثر استفاده از ظرف و بسته بندی نامناسب، پیشگیری شود. کلیه مواد و بسته بندی محصولات شرکت پارس ساعی وارداتی بوده و با توجه به نوع محصول و شرایط حفظ و نگهداری آن، در کمپانی های معتبر ایتالیایی نظیر GVF و la_metalurgica، و کمپانی قدرتمند فرانسوی Fiabila تهیه و تولید می شوند. این کمپانی ها در دنیا شناخته شده و معتبر هستند و با بهترین برندهای مطرح دنیا همکاری دارند.

لوگو پارس ساعی
اکسیدان استایکس

پشتیبانی از مشتریان

واحد خدمات مشتریان پارس ساعی، با داشتن نیروی انسانی متعهد، ارائه خدمات مطلوب با سرعت و کیفیت بالا را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

دریافت نمایندگی

اگر مایل به دریافت نمایندگی و پیوستن به خانواده پارس ساعی هستید، با تکمیل فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان واحد امور استان‌ مربوط به خود باشید.

لاک سبز استایکس
رنگ مو استایکس

پخش و توزیع

زنجیره تامین و واحد توزیع پارس ساعی با بهره‌مندی از لجستیک مناسب، ناوگان قوی و نیروی انسانی کارآزموده و مجرب، در حال خدمت‌رسانی سریع و درخور شان مشتریان خود در سراسر کشور است.

کرم رنگ مو ریتون

برندسازی اختصاصی

شما می توانید محصول نهایی مورد نظرتان را با برند اختصاصی خود، به پارس ساعی سفارش دهید.

کریستال
ژل مو

طراحان حرفه ای

طراحان مطرح و حرفه ای که مسلط به نرم افزارهای تخصصی و آشنا با اصول علمی گرافیک و روانشناسی رنگ ها هستند، کار طراحی و دیزاین محصولات برندهای پارس ساعی را به عهده دارند.

شرکت پارس­ ساعی، در راستای ارتقاء سطح رضایت­مندی مشتریان و توسعه سهم بازار، از بین متقاضیانی که دارای تجربه کاری در زمینه لوازم آرایشی هستند، نمایندگی فعال می­پذیرد.
برای آشنایی با نمایندگی­ های موجود، استان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Agency

نمایندگی های تهران